O společnosti YVONS

 

Společnost YVONS vznikla v roce 2013, nápad na její založení však přišel již mnohem dříve. Byla to myšlenka na jedinečný módní doplněk, který nikdy neomrzí a který bude své majitelce přinášet sebedůvěru v osobním, i pracovním životě. Tímto  nepostradatelným doplňkem je pro nás hedvábný šátek. V zimě zahřeje, v létě naopak ochladí, má léčebné účinky a rozmanitou kulturní historii. Šátek z hedvábí je věčný stejně jako materiál, ze kterého je vyroben.

 

Několik šátků má každá z nás. Nosíme je různým způsobem při různých příležitostech a oceňujeme je jako doplněk, který dokáže rozsvítit náš outfit.

 

YVONS přichází na trh s vysoce kvalitními hedvábnými šátky vlastního designu, stejně jako s pečlivě vybranými šátky s logem naší spřátelené italské společnosti FREY a dalším italským dodavatelem.

 

Naší prioritou je kvalita a originalita, proto nabízíme vždy omezený počet kusů od každého designu. Hedvábný materiál je potištěn digitální technologií. Přicházíme také s více provedeními, co se barevnosti týče, aby si vybrala opravdu každá žena. Pro muže to může být tip na krásný dárek.

 

Po vašem výběru některého z našich šátků již nic nebrání tomu, aby se vydal na cestu za svou majitelkou a podílel se na jejím osobitém příběhu.

 

Každý náš šátek je pečlivě zabalen do dárkového balení.

 

YVONS přináší ženám jedinečný styl, kvalitu a originalitu. Stanete se výjimečnou, nepřehlédnutelnou a žádoucí.

Šátek bude Váš přítel, Váš životní názor.

 

Velmi si vážíme vašeho rozhodnutí stát se součástí vznikající rodinné značky YVONS.

 

Váš tým YVONS

YVONS - Yvona Pařízková, tel.:+420 602 755 916, E-mail: yvons@yvons.cz, IČ: 65910281, DIČ: CZ 6359240591

© Copyright 2016 . All Rights Reserved